Přeskočit na navigaci
Weby

Weby

icon webhosting

Webhosting

Potřebujete trvalé úložiště dat pro Váš web nebo e-maily? Našim zákazníkům nabízíme hostingové služby na našich vlastních serverech, které jsou ideálním a bezpečným místem pro jejich uložení. Naše servery jsou umístěny a připojeny přímo k páteřní internetové lince. Z toho důvodu je zajištěna maximální přístupová rychlost pro všechny návštěvníky těchto serverů.
Více zde.

icon grafika

Grafika

Navrhneme pro Vás grafický design nových webových stránek. V případě, že již jakékoliv stránky vlastníte, ale nejste s nimi z jakéhokoliv důvodu spokojeni, provedeme jejich přepracování (redesign). Při vytváření designu webových stránek využíváme vlastní návrhy, vytvořené na míru každému zákazníkovi. Naši grafici navrhnout několik variant designu, ze kterých si zákazník vybere ten nejvhodnější.
Více zde.

icon SEO a SEM

SEO a SEM

Pro dosažení umístění Vaší webové stránky na předních místech ve vyhledávačích je nutno dodržovat zásady SEO optimalizace. SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače je soubor postupů a metod, jak vyhledávačům usnadnit analýzu a následné indexování webové stránky. Každý webový vyhledávač si vytváří vlastní interní hodnocení každé webové stránky a podle něj určuje pořadí výsledků vyhledávání.
Více zde.

icon návody a školení

Návody a školení

Pro nové i stávající uživatele poskytujeme školení v redakčním systému iRES. Naučíme Vás nebo Vaše zaměstnance pracovat s redakčním systémem, jednoduše a efektivně spravovat Vaše webové stránky. Tato školení můžeme provádět přímo u Vás ve firmě nebo v našich prostorách určených přímo k tomuto účelu.

icon Helpdesk

Helpdesk

Pro všechny uživatele našich aplikací je k dispozici linka zajišťující stálou technickou podporu. Naši kolegové Vám na této lince poradí s řešením případných problémů, popř. pomohou vyřešit problémy při nefunkčnosti nebo poruše systému.
Více zde.