Přeskočit na navigaci

Software

icon Software na míru

Software na míru

Jednou z hlavních činností firmy INF, s. r. o. je vývoj software a programování. Dodáváme našim klientům od malých skriptů, přes procesy běžící na pozadí, až po velké a složité systémy propojené přes internet. Ať jde o programy pro windows, linux či jiné operační systémy.
Více zde.

icon Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

V oblasti vývoje desktopových aplikací vytváříme různé typy software dle jejich rozsahu i zaměření. Pro naše zákazníky vyvíjíme aplikace na míru zcela odpovídající jejich potřebám.
Více zde.

icon Webové aplikace

Webové aplikace

Potřebujete vytvořit webovou aplikaci kterou nikdo nenabízí? My vám ji vytvoříme přesně podle vašich představ a potřeb.
V oblasti vývoje nejsme žádní nováčci. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Stále se učíme novým věcem a jdeme s dobou. Zajímají nás moderní technologie, které se snažíme aplikovat v praxi, při realizaci vašich projektů. Nebojíme se vytvářet netradiční řešení ani přijímat velké výzvy.
Více zde.

icon Konzultace a školení

Konzultace a školení

Poradit se s odborníky bývá často nejjednodušším a nejefektivnějším řešením Vašich problémů. Našim zákazníkům poskytujeme odborné IT konzultace a poradenství vedené našimi profesionály.
Zajistíme Vám odborné školení Vašich zaměstnanců v daném oboru IT. Tato školení můžeme provádět přímo u Vás ve firmě nebo v našich prostorách určených přímo k tomuto účelu. Nabízíme možnost školení všech běžných zaměstnaneckých pozic, začátečníků i pokročilých uživatelů.
Více zde.

icon Helpdesk

Helpdesk

Pro všechny uživatele našich aplikací je k dispozici linka zajišťující stálou technickou podporu. Naši kolegové Vám na této lince poradí s řešením případných problémů, popř. pomohou vyřešit problémy při nefunkčnosti nebo poruše systému.
Více zde.