Přeskočit na navigaci
Produkty

Služby

icon IT Outsourcing

IT outsourcing

Naše společnost je pro vás schopna zajistit návrh a dohled nad počítačovou sítí čítající několik počítačů až po rozsáhlé sítě spojující několik lokalit řízené centrálními doménovými servery. Pokud se Vám nevyplatí vlastní správce počítačové sítě, ale přesto chcete mít své počítače pod profesionálním dohledem, využijte naši nabídku na správu počítačové sítě a outsourcing veškerých IT služeb, které jsou zapotřebí pro bezchybné fungování nyní již každé společnosti.
Více zde.

icon Návrh, realizace a správa počítačových sítí

Návrh, realizace a správa počítačových sítí

Na základě Vašich potřeb a požadavků vytvoříme návrh počítačové sítě na míru. Poté zajistíme její výstavbu. Stávající síť zrevidujeme, upravíme a případně rozšíříme. Nabízíme také správu Vaší počítačové sítě profesionály. Nedostatečná kapacita, nefungující připojení k internetu nebo serverová nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy a editace dat jsou častým problémem narušujícím plynulost pracovního procesu. Správa počítačové sítě odborníky znamená vyřešení všech těchto problémů.
Více zde.

icon Návody a školení

Návody a školení

Návody a odpovědi na nejčastější otázky

Připravili jsme pro Vás odpovědi a návody na nejčastěji kladené otázky od našich zákazníků. Tyto návody jsme doplnili o screenshoty obrazovky při každém kroku. Jedná se o návody na instalaci ovladačů tiskáren, konfiguraci e-mailového účtu v různých verzích Outlooku, Thunderbirdu nebo webového klienta.
Více zde.


Školení zaměstnanců

Zajistíme Vám odborné školení Vašich zaměstnanců v daném oboru IT. Tato školení můžeme provádět přímo u Vás ve firmě nebo v našich prostorách určených přímo k tomuto účelu. Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají a tak Vám nabízíme nejaktuálnější informace a poznatky z oblasti IT.
Více zde.

icon Helpdesk

Helpdesk

Pro všechny uživatele našich aplikací je k dispozici linka zajišťující stálou technickou podporu. Naši kolegové Vám na této lince poradí s řešením případných problémů, popř. pomohou vyřešit problémy při nefunkčnosti nebo poruše systému.
Více zde.