Přeskočit na navigaci

Helpdesk

Pro všechny uživatele našich aplikací je k dispozici linka zajišťující stálou technickou podporu. Naši kolegové Vám na této lince poradí s řešením případných problémů, popř. pomohou vyřešit problémy při nefunkčnosti nebo poruše systému.
Naše servisní oddělení zajišťuje technickou podporu při závadách i standardních instalacích, údržbě a rozvoji hardwarového i softwarového vybavení. Technickou podporu poskytujeme prostřednictvím vzdálené pomoci, telefonické podpory nebo osobního docházení do Vaší firmy. Pomůžeme Vám odstranit vzniklý problém nebo poradíme, jak postupovat v krizové situaci.

Vzdálená pomoc

Pomocí zabezpečeného vzdáleného přístupu k počítači naši technici vyřeší problém bez nutnosti servisního zásahu u zákazníka. Výhodou vzdálené pomoci je rychlost opravy a nižší cena ve srovnání se servisním zásahem u zákazníka. Vzdálená pomoc probíhá pouze se souhlasem zákazníka a má tak plnou kontrolu nad přístupy do svého počítače.

Telefonická podpora

Telefonická podpora je určena pro zákazníky, kteří využívají naše služby nebo aplikace. Rychle vyřešíme běžné problémy spojené s používáním počítačů nebo aplikací. Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci s řešením problémů na telefonním čísle nebo e-mailu uvedeném v kontaktech.

Servisní zásah ve Vaší firmě

V případě složitějších problémů jsme schopni zajistit osobní příchod našeho specialisty k Vám do firmy k vyřešení problému. Při akutním problému jsme schopni s našimi kapacitami pokrýt nutnost nasadit na jeden problém více pracovníků.

Technická podpora pro redakční systém iRES

Pro zákazníky, kteří mají u nás vytvořené webové stránky s redakčním systémem iRES, poskytujeme technickou podporu. V případě potřeby nás mohou zákazníci kontaktovat a naši specialisté jim poradí, jak provést požadované úpravy v iRESu. Zajišťujeme také školení uživatelů v našem redakčním systému.