Přeskočit na navigaci

Napsali o nás

Slovácký deník

Optimalizace webových stránek a dárek pro čtenáře

Olomoucký kraj – V minulém díle seriálu zaměřeném na to, jak správně pracovat s webem, aby byl pro uživatele přínosem, jsme se seznámili s dynamickými stránkami. Seriál uzavíráme informacemi o SEO optimalizaci webových stránek. Více zde.

Význam a tvorba dynamických webových stránek

Uherské Hradiště /SERIÁL DENÍKU/ - V minulém díle jsme si osvětlili použití HTML a kaskádových (CSS) stylů. Pomocí těchto nástrojů můžeme vytvořit hezky strukturované i graficky dobře zformátované stránky, které jsou však statické, nijak se nemění. Více zde.

Internet: jak porozumět webovému jazyku

Region /SERIÁL DENÍKU/ - V minulém čísle našeho miniseriálu o internetu jsme mírně odskočili k elektronické poště. Nyní bychom se opět vrátili k tvorbě webových stránek. Více zde.

Internet: e-mailové schránky

SERIÁL DENÍKU - V minulém díle našeho miniseriálu jsme si stručně popsali, co je to elektronická pošta a jak funguje, dnes čtenářům přiblížíme informace o konkrétní realizaci e-mailové komunikace ve firmách. Více zde.

Internet: vyzrajte na elektronickou poštu

SERIÁL DENÍKU - V minulém dílu našeho seriálu o internetových službách jsme si popsali, jak správně zvolit doménové jméno a také to, kde a jak na internetu své prezentace zobrazit. Dnes zájemce, kteří chtějí uspět se svými produkty na internetu, seznámíme s elektronickou poštou, jejími funkcemi a vysvětlíme úskalí při jejím používání. Více zde.

Internet: Co je to webhosting?

SERIÁL DENÍKU - V minulém díle seriálu, který nabídne návod, jak být úspěšný na internetu, jsme čtenáře seznámili, jakým způsobem lze vybrat a zaregistrovat doménu. V dnešním díle se můžete seznámit s tím, jak zařídit, aby se informace, které chceme zveřejnit, začaly na internetu skutečně objevovat. Více zde.

Jak vybrat doménové jméno

SERIÁL DENÍKU - V minulém dílu našeho miniseriálu jsme čtenáře seznámili s podstatou a účelem internetu a významem webových prezentací a stránek. Nyní budeme rozebírat jednotlivé kroky, které jsou nutné pro vytvoření a správnou funkci vlastních www stránek. Více zde.

Chcete uspět na internetu? Poradíme, jak na to

Nadšenci, podnikatelé, sběratelé, sportovci, ale i další aktivní lidé chtějí, aby se o jejich činnosti vědělo, případně aby získali další příznivce a kolegy. V současnosti jim v tom více než vydatně pomáhá geniální výdobytek doby - internet. Více zde.

Ksiazkiewicz: naše programy pracují i u Volvo a Mercedes Benz

Uherské Hradiště – Výpočetní programy, ale i další produkty nenápadné „firmičky“ INF z Uherského Hradiště využívá řada poboček mezinárodně uznávaných automobilových společností. V čele firmy stojí jednačtyřicetiletý Jan Ksiazkiewicz. Více zde.