Přeskočit na navigaci

INF, s.r.o.

Společnost INF, s.r.o. byla založena v roce 1997. Zabýváme se převážně poskytováním IT služeb jako jsou např. programování softwaru na míru, správa sítí, tvorba webových stránek a jejich zviditelnění atd...

Našimi zákazníky jsou fyzické osoby, živnostníci, drobní podnikatelé i velké nadnárodní holdingy. Naše spektrum služeb zahrnuje většinu požadavků našich zákazníků kladených na funkční technické zajištění a fungování jejich IT technologií. Společnost INF, s.r.o. má hlavní sídlo v Uherském Hradišti. Naši zákazníci však nepochází jenom z oblasti Uherského Hradiště, ale také z oblasti Zlína, Vsetína či Brna. Naše služby nebo produkty dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí.

V současné době tvoří pracovní kolektiv cca 10 lidí. Jedná se především o vývojové inženýry, analytiky, programátory, správce sítí, techniky a grafiky. Mimo to disponujeme týmem vyškolených externích spolupracovníků, díky kterým jsme schopni vyřešit i rozsáhlejší projekty v poměrně krátkém časovém období.

Proč spolupracovat s námi?

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti IT, ať už se jedná o webový nebo softwarový projekt. Zajistíme všechny fáze i stadia při vývoji a všech životních cyklech projektu.

  • Analýza požadavků zákazníka, zpracování cenové nabídky
  • Prezentace řešení, odsouhlasení požadavků zákazníka se stavem hotového projektu
  • Nasazení projektu (v případě potřeby dodávka, popř. pronájem vhodného HW). Zajištění podpory uživatelů, návrhy možných vylepšení, u webových projektů zajištění SEO a SEM

Naše vize

Software

Chceme být přední česká softwarová společnost nabízející profesionální a komplexní řešení pro stavebnictví v regionu střední Evropy.

Zaměstnavatel

Chceme být žádaný zaměstnavatel v oboru, pracovat s těmi nejlepšími a poskytnout jim ty nejlepší podmínky.

Konzultace a poradenství

Chceme být přední česká konzultační a poradenská společnost pro oblast optimalizace vnitropodnikových procesů.


Naše principy

1. CÍLEM NAŠÍ PRÁCE JE DOSAŽENÍ ZISKU

Jsme zaměstnanci, pracujeme pro vlastníky. Ti podnikají proto, aby dosahovali zisku. Nečiníme tak za každou cenu. Vždy ctíme zákony, etická pravidla a morální principy. Jsme slušní, féroví, a nikdy nepomlouváme konkurenci.

2. MZDU NÁM NEVYPLÁCÍ ZAMĚSTNAVATEL, ALE ZÁKAZNÍK

Každý krok, který děláme, každé rozhodnutí, které činíme, naše organizační struktura, náš přístup, naše služby, způsob, jakým komunikujeme, to vše realizujeme s vědomím, že jsme tu pro naše zákazníky. My neslibujeme, co nemůžeme splnit, my garantujeme. K našim zákazníkům se chováme otevřeně a jednáme s nimi férově.

3. NEJVĚTŠÍM BOHATSTVÍM SPOLEČNOSTI JSOU JEJÍ ZAMĚSTNANCI

Zaměstnáváme samostatné, slušné a pracovité lidi, kteří chtějí a umí pracovat. Není důležitý věk, pohlaví, rasa, vyznání. Není důležité místo či stát pobytu. Důležité jsou pouze schopnosti. A takovým lidem chceme nabízet nadstandardní podmínky.

4. KLÍČEM K ÚSPĚCHU JE TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

Každý z nás je týmový hráč. Všichni táhneme za jeden provaz. Úspěch i neúspěch padá na hlavy nás všech, na celý tým. Každý plníme svoji důležitou roli a přispíváme tím k dosažení společného cíle. Jako spolek individualit prohrajeme, jako tým zvítězíme.

5. PŘEKÁŽKA NENÍ PROBLÉM, ALE PŘÍLEŽITOST

Překážka je příležitost. Příležitost je výzva! Nepoužíváme slovo "nejde" jako synonymum pro "nechci". Vše má své řešení a my ho vždy hledáme. Zdolávání překážek nás baví a věříme, že nás to posunuje dál. Koho to nebaví, nemá u nás v týmu místo.

6. DŮVĚRA, DŮVĚRA, DŮVĚRA

Vedoucí pracovníci nejsou manažeři, jsou to leadři. Nekontrolujeme lidi, ale jejich práci. Nestojíme jim neustále za zády. Na to nemáme čas, ani chuť. Hledáme kolegy, kterým můžeme důvěřovat a kteří nás nezklamou. O jiné pracovníky nemáme zájem. U nás nejde o to, kdo kolik času stráví v kanceláři, ale kolik práce, jak kvalitně a jak rychle dokáže odvést.

7. CTÍME DOHODY

Dohody se mají ctít. Dohody se mají dodržovat. Není důležité, zda jsou uzavřeny písemně, či podáním ruky. Pokud se dohodneme, je to závazek, kterého se nelze jednostranně zříci. Své závazky plníme vždy včas. Stejný přístup vyžadujeme také od našich zákazníků.

8. OTEVŘENÁ KOMUNIKACE A UPŘÍMNOST

Vždy jednáme a komunikujeme otevřeně, slušně a upřímně, a to bez ohledu na to, zda je to nadřízený, kolega či zákazník. Žádný dotaz není hloupý, žádný dotaz není zbytečný. Věříme, že nejdůležitější je ptát se neustále Proč.

9. DOBŘE ODVEDENÁ PRÁCE

Vše děláme tak, jak nejlépe to umíme. Vždy se snažíme odvést perfektní práci. Všichni na sobě neustále pracujeme, učíme se a rozvíjíme. Dnes, zítra i za rok. Milujeme pocit z dobře odvedené práce.