Přeskočit na navigaci

Marketingový asistent / Marketingová asistentka online

Požadujeme:

• Min. 5 let zkušeností s online marketingem
• Český a anglický jazyk - velmi dobrá úroveň
• Kreativní myšlení se schopností přenést tyto myšlenky ve skutečnosti
• Vynikající znalosti v oblasti komunikace, marketingu a sociálních médií
• Vynikající znalosti online nástrojů jako je Google AdWords, SEO, SEM a sociální média
• Kvalifikovaný přehled v nástrojích jako je AdWords, Facebook, LinkedIn atd.
• Smysl pro detail

Náplň práce:

• Zajišťování online prezentace, internetové stránky, informační bulletin...
• Stanovování marketingové strategie a její naplňování
• Spolupodílení se na tvorbě image společnosti
• Budete vytvářet, nebo se podílet na vytváření marketingových materiálů pro kampaně...

Nabízíme:

• Vzdělávání zaměstnanců (angličtina, odborné znalosti, soft-skills)
• Kamarádský přístup kolegů, rodinnou atmosféru a osobní přístup
• Firemní notebook, telefon
• Klimatizované kanceláře v nově zrekonstruované budově
• Skvělá káva, čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti
• Stravenky v hodnotě 100,- Kč
• Týden dovolené navíc

Informace o pozici:

Druh práce:  Marketingový asistent / marketingová asistentka online
Místo pracoviště: Uherské Hradiště - střed (Tř. Maršála Malinovského)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
Pracovní doba: Pevná pracovní doba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:
Angličtina (Velmi dobrá úroveň)
Nástup: Ihned

Životopisy posílejte na e-mail jobs@infnet.net.