Přeskočit na navigaci

Technická podpora / IT specialista / IT specialistka (L2)

Požadujeme:

  • Pokročilé znalosti práce na PC, přehled v oblasti softwaru (Windows, Windows Server, MS Office, SQL server, VMware), zkušenosti se správou stanic s Windows 7, 8, 10 a Windows server 2008, 2012 min. 3 roky, znalost Linux výhodou,
  • Dovednosti - asertivní komunikace, vyjednávání, naslouchání, empatie, zákaznická orientace, organizace práce
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk – telefonická komunikace
  • Hledáme přátelského kolegu s proaktivním přístupem, který je ochotný učit se novým věcem, je spolehlivý, samostatný a umí si efektivně organizovat práci.

Náplň práce:

  • Podpora uživatelů se zaměřením na vnitropodnikové aplikace
  • Testování aplikací a HW řešení
  • Analýzy a změny dat v MS SQL databázích
  • Správa serverů a IT infrastruktury
  • Dokumentace IT infrastruktury, řešení, návodů, manuálů, školení, atd.
  • Školení uživatelů

Nabízíme:

  • Vzdělávání zaměstnanců (anglický jazyk, odborné znalosti, soft-skills)
  • Kamarádský přístup kolegů, rodinnou atmosféru a osobní přístup
  • Firemní notebook, telefon
  • Klimatizované kanceláře v nově zrekonstruované budově
  • Skvělá káva, čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující pracovní a platové podmínky
  • Penzijní připojištění

Informace o pozici:

Druh práce:  Technická podpora / IT specialista / IT specialistka (L2)
Místo pracoviště: Uherské Hradiště - střed (Tř. Maršála Malinovského)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Nástup: Ihned

Životopisy posílejte na e-mail jobs@infnet.net.