Přeskočit na navigaci

Technická podpora / IT specialista / IT specialistka (L2)

Požadujeme:

Slušnost - přátelské a komunikativní vystupování
Nadšení - angažovanost a ochota učit se novým věcem
Nadhled - týmový hráč, spolupráce
Odolnost - zvládání stresu, organizační schopnosti
Rozum - logické uvažování, systematičnost, emocionální vyrovnanost
Pracovitost - proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost, důslednost
Ochotu - práce přesčas, víkendy, svátky
Zkušenosti - pokročilé zkušenosti práce na PC, přehled v oblasti softwaru (Windows, Windows Server, MS Office, SQL server, VMware), zkušenosti se správou stanic s Windows 7, 8, 10 a Windows server 2008, 2012 min. 3 roky, znalost Linux výhodou
Dovednosti - asertivní komunikace, vyjednávání, naslouchání, empatie, zákaznická orientace, organizace práce

Náplň práce:

Podpora uživatelů se zaměřením na vnitrodopdinové aplikace
Testování aplikací a HW řešení
Analýzy a změny dat v MS SQL databázích
Dokumentace IT infrastruktury, řešení, návodů, manuálů, školení, atd.
Školení uživatelů

Nabízíme:

• Vzdělávání zaměstnanců (angličtina, odborné znalosti, soft-skills, konference)
• Kamarádské neformální prostředí
• Firemní notebook, telefon
• Klimatizované kanceláře
• Občerstvení (káva, voda, vybavená kuchyňka)
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené

Informace o pozici:

Druh práce:  Technická podpora / IT specialista / IT specialistka (L2)
Místo pracoviště: Uherské hradiště - střed (Tř. Maršála Malinovského)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
Pracovní doba: Pevná pracovní doba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:
Angličtina (Mírně pokročilá)
Nástup: Ihned

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Životopisy posílejte na e-mail jobs@infnet.net.